O FIRMIE

Wyroby Arampi to oryginalne woreczki na magnezję, torby, torebki, plecaki a także poduszki i poszewki.  Szyte są z kolorowych oryginalnych materiałów głównie bawełny. Są niepowtarzalne, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju. Powstaje ich po kilka sztuk, w podobnym stylu, fasonie lub kształcie. Różnią się od siebie szczegółami lub kolorowymi wykończeniami. Nie ma dwóch identycznych wyrobów, mogą być jedynie podobne.
Arampi to działalność o charakterze rękodzieła, nie jest to seryjna produkcja. Większe zamówienia również są przyjmowane po uzgodnieniu szczegółów.
Wszystkie wyroby mogą być także wykonane na zamówienie,  zgodnie z propozycjami fasonu, kolorystyki i wzoru.  Można uszyć torbę lub plecaczek w ulubionych kolorach, według indywidualnego stylu. Można wybrać wielkość, kształt, kolory, wzory i wykończenia. Może to być projekt własny lub zaproponowany przeze mnie.

Strona prezentuje przykładowe modele torebek, plecaczków, woreczków czy koszyków. Niektóre z nich posiadają już swoich właścicieli lub zostały wykonane na zamówienie. Są też takie, które można kupić lub zamówić podobne.

Torby i plecaczki

Są w różnych wielkościach – duże, pojemne oraz średnie i małe jako dodatki. Mogą mieć różne kształty – prostokątne, okrągłe, kwadratowe . W większości uszyte są z drelichowych i dżinsowych bawełnianych tkanin. Są zapinane na zamki, wewnątrz posiadają kolorowe podszewki, z praktycznymi kieszonkami na drobiazgi. Wykończenia zewnętrzne mają wykonane z różnokolorowych tkanin i ozdobnej pasmanterii w różnorodnych stylach.

Woreczki na magnezję dla wspinaczy

Ze względu na prywatne zainteresowania, powstały wyjątkowe woreczki na magnezję. Są elementem wyposażenia większości wspinaczy. Można mieć jedyny i niepowtarzalny, woreczek na zamówienie. Posiadają niewielkie kieszonki i uchwyty na szczoteczki.

Poduszki i poszewki

Szyte są w standardowych rozmiarach np. 40x40x, 30×60 lub na zamówienie. Są też w kształtach takich jak gwiazdki, choinki, kotki, flamingi lub poduszko-maskotki.  Poduszki wypełnione są mięciutką „kulką silikonową”.